Skip to main content

Společnost PROFI TRUCK BUSINESS s.r.o. je oficiálním distributorem komunální techniky nizozemských značek Geesink Norba Group a VDL Translift a italských značek ROSSI Oleodinamika a TECME. Dodává nástavby a vyklápěče vhodné pro svoz komunálního, průmyslového i bio odpadu a myček na odpadní nádoby.

Geesinknorba je přední evropský výrobce komunální techniky. 140letá historie firmy znamená obrovské zkušenosti v oblasti zpracování odpadu. Geesinknorba se snaží být neustále inovačním leaderem. Technika je navržena pro vysoké zatížení, produkuje nízké emise, při nízkých nákladech na životní cyklus.

VDL Translift je součástí VDL Groep, mezinárodní průmyslové rodinné společnosti s 90 provozními společnostmi v 19 zemích a více než 13 000 zaměstnanci. Je to konglomerát flexibilních, nezávislých společností, z nichž každá má svou vlastní specializaci. Síla VDL Groep spočívá ve vzájemné spolupráci mezi společnostmi.

Společnost ROSSI sídlící v blízkosti San Marina byla založena v roce 1974. Síla společnosti je v zaměření na malé nástavby montované na podvozcích, které jsou vhodné do center měst a problematicky dostupných destinací. Díky tomuto výhradnímu zaměření patří ke špičce v tomto segmentu svozových aut.

TecMe je na evropském trhu již 25 let a zajišťuje zařízení na mytí odpadových nádob.

Podporujeme:

  • Šance Olomouc
  • Moravské divadlo Olomouc
  • DOBRÝ ANDĚL
  • SLEZKÁ DIAKONIE
  • CF klub
  • Různé jednotlivce s akutní potřebou podpory

Společnost Truck Management Group

Náhradní díly na nástavby na svoz odpadu značek
Zoeller, Haller, Faun, Semat, Ros Roca, Farid, Geesink,
Norba, a další…

IČO: 02147050, DIČ: CZ02147050