Skip to main content

Profi Truck

Business

Komunální technika

V tom co děláme jsme nejlepší

Společnost PROFI TRUCK BUSINESS s.r.o. je oficiálním distributorem komunální techniky nizozemské Geesink Norba Group a italské značky TECME. Dodává nástavby a vyklápěče vhodné pro svoz komunálního, průmyslového i bio odpadu a myček na odpadní nádoby. Geesinknorba je přední evropský výrobce komunální techniky. 140letá historie firmy znamená obrovské zkušenosti v oblasti zpracování odpadu.

Geesinknorba se snaží být neustále inovačním leaderem. Technika je navržena pro vysoké zatížení, produkuje nízké emise, při nízkých nákladech na životní cyklus. TecMe je na evropském trhu již 20 let a zajišťuje zařízení na mytí odpadových nádob.

Lisovací mechanizmus Geesink

 

Co je nového?

Later.–It is all done; my will is made, and all complete. Mina if she survive is my sole heir. If it should not be so, then the others who have been so good to us shall have remainder.

všechny aktuality

We checked out Salient to see what all the hype was about and here we are a year later with a 30% increased bottom line! If you're looking for the latest and greatest, I can't recommend this CRM platform enough.

Aura BrooksMarketing Director, Owl Eyes

Our productivity has noticably gone up since implementing the platform. We are now able to dedicate more time on our products while having the peace of mind that our customer experience has improved.

Eve CrawfordCEO at ThemeNectar

Salient has enhanced our user experience and allowed us to move faster than ever and our company is now positioned to scale. We've seen a rediculous growth of 80% in just a few months!

Jack GrahamProject Manager, Coffee Inc

Simply put, Salient is an excellent tool to accelerate growth and save time. We've been very pleased with the results from implementing the platform into our company.

Zak ReidCTO at Envato